Valitse suuralue:
Valitse liikuntalaji:
- Ma
- Ti
- Ke
- To
- Pe
- La
- Su
- Ma 113:00 ()PERUTTU
14:10 Sporttia kouluille, Rekolanmäen koulu, Kerho 3-5.lk. (Rekolanmäen koulu)PERUTTU
15:30 Uimahyppykerho 2.jakso(UIMATAITO PAKOLLINEN), lapsille 7-9v (Tikkurilan uimahalli)PERUTTU
16:00 Sähly, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)PERUTTU
16:00 Perhesulkapallo, aikuiset ja lapset (Lehtikuusen koulu, iso sali)PERUTTU
16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-12v. (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)PERUTTU
17:00 Sähly, lapset ja nuoret 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)PERUTTU
17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
17:00 Voimistelu, lapset 3-6v (Rekolan koulu)PERUTTU
17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 9-12v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)PERUTTU
17:45 Voimistelu, lapset 6-10v (Rekolan koulu)PERUTTU
18:00 Taekwondo, lapset 4-8v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
18:00 Jumppa ja venyttely, naiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)PERUTTU
18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
19:00 Harrastelentopallo, nuoret aikuiset (Päiväkummun koulu)PERUTTU
19:00 Taekwondo, lapset 9-12v (alkeis- ja jatkoryhmä) (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
19:00 Mix-combat, 9-15v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
20:00 Taekwondo nuoret yli 13v ja aikuiset (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
20:30 Lentopallo, aikuiset (Päiväkummun koulu) - Ti 212:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 6.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 1-2.lk. (Päiväkummun koulu)15:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 3-5.lk. (Päiväkummun koulu)15:30 Showtanssi, lapset 8-12v (Hämeenkylän liikuntahalli)16:00 Lentopallo, lapset 8-12v (Rekolan koulu)17:00 Hip-hop ja street dance, lapset 7-9v (Liesikujan tanssisali)17:00 Akrobatia ja parkour, lapset 6-8v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:00 Perheliikunta, 2-5-vuotiaille lapsille aikuisen kanssa (Länsimäen koulu)17:00 DanceMix, lapset 6-8v (Mikkolan koulu Lyyra)17:30 Voimistelu, lapset 4-6v (Veromäen koulu)17:45 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Länsimäen koulu)18:00 Mamanet, naiset (Mikkolan koulu Vega)18:00 Voimatreeni ja venyttely, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Akrobatia ja showtanssi, lapset 6-10v (Liesikujan tanssisali)18:00 Akrobatia ja parkour, lapset 9-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:00 DanceMix, lapset 9-10v (Mikkolan koulu Lyyra)18:30 Akrobatia ja temppuilu, lapset 7-10v (Veromäen koulu)PERUTTU
18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)19:00 Itsepuolustus, aikuiset (Rekolan koulu)19:00 ()20:00 Jalkapallo, nuoret yli 16v ja aikuiset (Kanniston koulu) - Ke 308:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 2.lk. (Mårtensdal skola)10:00 ()12:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 5.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 3-6.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)14:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 1.-3lk. (Ilolan koulu)14:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1-2.lk. (Kartanonkosken koulu)15:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 4-6. lk. (Ilolan koulu)15:00 Sporttia kouluille, Helsinge Skola, Kyrkobyn oppilaille 1.-5. lk. (Helsinge Skola)15:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 1-2.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)15:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1.-2.lk. (Kartanonkosken koulu)16:30 Lentopallo aloittelijoille, nuoret yli 12v (Tikkurilan urheilutalo)16:30 Jalkapallo, pojat 6-8v (Tikkurilan urheilutalo)17:00 Koripallo, lapset 7-10v (Havukosken Nuorisotalo)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jumppa, aikuiset (Kilterin Koulu)17:00 Showtanssi, lapset 8-12v (Uomarinteen koulu)17:30 Lylleröjumppa, aikuiset (Korson koulu 2)17:45 Jooga, naiset ja miehet (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 10-14v (Havukosken Nuorisotalo)18:00 ()18:00 Tabata ja jooga (Kimokujan päiväkoti)18:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Rekolanmäen koulu)19:00 Sähly, lapset 8-11v (Rekolanmäen koulu)19:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Lylleröjumppa (Päiväkummun koulu)20:00 Kuntolentopallo, aikuiset (Ilolan koulu)
- To 411:00 Äiti ja vauva jumppa (Havukosken Nuorisotalo)11:45 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 7-9lk (Länsimäen koulu)12:00 Sporttia kouluille, Askiston koulu, välitunti 3-4.lk (Askiston koulu)15:00 Judo, lapset ja nuoret 7-14v (Tikkurilan urheilutalo)15:30 Diving group, kids 9-14 years(SWIMMING SKILL REQUIRED) (Tikkurilan uimahalli)16:00 Jalkapallo, lapset 9-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 DanceMix, lapset 9-12 (Rajakylän koulu)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-9v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Baletti, lapset 7-10v (Koivukylän Vanhustenkeskus)17:00 Jalkapallo, pojat 12-15v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 10-13v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)18:00 FitDance, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Koripallo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)18:00 Voimistelu lajikokeilu, lapset 3-6v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)18:45 Voimistelu, lapset 8-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)19:00 Höntsälentopallo, nuoret ja aikuiset (Ilolan koulu)19:00 Koripallo, lapset 7-12v (Simonkallion koulu)19:15 Taekwondo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)20:00 Mamanet aloittelijoille, naiset ja tytöt 13v. ja yli (Simonkallion koulu)20:00 Futsal, työikäiset miehet (Länsimäen koulu)
- Pe 508:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 1.-2.lk. (Mårtensdal skola)11:50 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 5-6.lk (Länsimäen koulu)14:00 Sporttia kouluille, Uintikerho 3-6.lk (UIMATAITO PAKOLLINEN) (Myyrmäen uimahalli)15:00 Sporttia kouluille, Kilterin koulu, Kerho 7-9.lk. (Kilterin Koulu)15:00 Uimahyppykerho 2.jakso (UIMATAITO PAKOLLINEN), lapset 7-12v (Myyrmäen uimahalli)15:00 ()16:00 Koripallo, nuoret 11-15v (Monitoimikeskus Lumo)16:00 Jalkapallo, lapset 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Kuminauhajumppa (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:30 Koripallo, lapset 7-11v (Monitoimikeskus Lumo)17:30 Mamanet, naiset (Länsimäen koulu)17:30 Parkour, lapset 6-9v (Hämeenkylän liikuntahalli)17:30 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)18:00 Venyttely ja kehonhuolto (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)18:30 Parkour, lapset 9-13v (Hämeenkylän liikuntahalli)
- La 6PERUTTU
09:00 Lentopallo, miehet (Hämeenkylän liikuntahalli)PERUTTU
10:00 Tiiviskurssi Myyrmäki: Latinmix kehonhuolto– UUSI KONSEPTI (Myyrmäen Urheilutalo)11:00 Jooga ja venyttely, naiset (lapsiparkki 4-6v) (Kilterin Koulu)PERUTTU
13:00 Jalkapallo, työikäiset aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)PERUTTU
13:30 Jalkapallo, lapset 9-12v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:00 Lentopallo, lapset 7-12v (Rajakylän koulu)PERUTTU
14:30 Jalkapallo, aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)PERUTTU
14:45 Jalkapallo, nuoret 13-17v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)16:00 Jalkapallo, lapset 7-12v (Kilterin Koulu)16:30 ()17:00 Futsal, nuoret 11-14v (Kilterin Koulu)17:30 ()17:30 Höntsälentopallo,aikuiset (Hämeenkylän liikuntahalli) - Su 711:00 Mamanet, naiset (Veromäen koulu)14:00 Hiit-treeni, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))14:00 Itsepuolustus, perheryhmä (Rekolan koulu)14:45 Kehonhuolto ja liikkuvuus, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))15:30 Jooga, naiset ja miehet (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))16:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Sulkapallo (Rajakylän tenniskeskus)
- Ma 813:00 ()14:10 Sporttia kouluille, Rekolanmäen koulu, Kerho 3-5.lk. (Rekolanmäen koulu)15:30 Uimahyppykerho 2.jakso(UIMATAITO PAKOLLINEN), lapsille 7-9v (Tikkurilan uimahalli)16:00 Sähly, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:00 Perhesulkapallo, aikuiset ja lapset (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-12v. (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Sähly, lapset ja nuoret 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Voimistelu, lapset 3-6v (Rekolan koulu)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 9-12v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:45 Voimistelu, lapset 6-10v (Rekolan koulu)18:00 Taekwondo, lapset 4-8v (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Jumppa ja venyttely, naiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Harrastelentopallo, nuoret aikuiset (Päiväkummun koulu)19:00 Taekwondo, lapset 9-12v (alkeis- ja jatkoryhmä) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Mix-combat, 9-15v (Hakunilan Kalliosuoja)20:00 Taekwondo nuoret yli 13v ja aikuiset (Hakunilan Kalliosuoja)20:30 Lentopallo, aikuiset (Päiväkummun koulu)
- Ti 912:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 6.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 1-2.lk. (Päiväkummun koulu)15:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 3-5.lk. (Päiväkummun koulu)15:30 Showtanssi, lapset 8-12v (Hämeenkylän liikuntahalli)16:00 Lentopallo, lapset 8-12v (Rekolan koulu)17:00 Hip-hop ja street dance, lapset 7-9v (Liesikujan tanssisali)17:00 Akrobatia ja parkour, lapset 6-8v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:00 Perheliikunta, 2-5-vuotiaille lapsille aikuisen kanssa (Länsimäen koulu)17:00 DanceMix, lapset 6-8v (Mikkolan koulu Lyyra)17:30 Voimistelu, lapset 4-6v (Veromäen koulu)17:45 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Länsimäen koulu)18:00 Mamanet, naiset (Mikkolan koulu Vega)18:00 Voimatreeni ja venyttely, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Akrobatia ja showtanssi, lapset 6-10v (Liesikujan tanssisali)18:00 Akrobatia ja parkour, lapset 9-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:00 DanceMix, lapset 9-10v (Mikkolan koulu Lyyra)18:30 Akrobatia ja temppuilu, lapset 7-10v (Veromäen koulu)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)19:00 Itsepuolustus, aikuiset (Rekolan koulu)19:00 ()20:00 Jalkapallo, nuoret yli 16v ja aikuiset (Kanniston koulu)
- Ke 1008:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 2.lk. (Mårtensdal skola)10:00 ()12:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 5.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 3-6.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)14:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 1.-3lk. (Ilolan koulu)14:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1-2.lk. (Kartanonkosken koulu)15:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 4-6. lk. (Ilolan koulu)15:00 Sporttia kouluille, Helsinge Skola, Kyrkobyn oppilaille 1.-5. lk. (Helsinge Skola)15:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 1-2.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)15:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1.-2.lk. (Kartanonkosken koulu)16:30 Lentopallo aloittelijoille, nuoret yli 12v (Tikkurilan urheilutalo)16:30 Jalkapallo, pojat 6-8v (Tikkurilan urheilutalo)17:00 Koripallo, lapset 7-10v (Havukosken Nuorisotalo)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jumppa, aikuiset (Kilterin Koulu)17:00 Showtanssi, lapset 8-12v (Uomarinteen koulu)17:30 Lylleröjumppa, aikuiset (Korson koulu 2)17:45 Jooga, naiset ja miehet (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 10-14v (Havukosken Nuorisotalo)18:00 ()18:00 Tabata ja jooga (Kimokujan päiväkoti)18:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Rekolanmäen koulu)19:00 Sähly, lapset 8-11v (Rekolanmäen koulu)19:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Lylleröjumppa (Päiväkummun koulu)20:00 Kuntolentopallo, aikuiset (Ilolan koulu)
- To 1111:00 Äiti ja vauva jumppa (Havukosken Nuorisotalo)11:45 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 7-9lk (Länsimäen koulu)12:00 Sporttia kouluille, Askiston koulu, välitunti 3-4.lk (Askiston koulu)15:00 Judo, lapset ja nuoret 7-14v (Tikkurilan urheilutalo)15:30 Diving group, kids 9-14 years(SWIMMING SKILL REQUIRED) (Tikkurilan uimahalli)16:00 Jalkapallo, lapset 9-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 DanceMix, lapset 9-12 (Rajakylän koulu)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-9v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Baletti, lapset 7-10v (Koivukylän Vanhustenkeskus)17:00 Jalkapallo, pojat 12-15v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 10-13v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)18:00 FitDance, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Koripallo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)18:00 Voimistelu lajikokeilu, lapset 3-6v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)18:45 Voimistelu, lapset 8-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)19:00 Höntsälentopallo, nuoret ja aikuiset (Ilolan koulu)19:00 Koripallo, lapset 7-12v (Simonkallion koulu)19:15 Taekwondo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)20:00 Mamanet aloittelijoille, naiset ja tytöt 13v. ja yli (Simonkallion koulu)20:00 Futsal, työikäiset miehet (Länsimäen koulu)
- Pe 1208:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 1.-2.lk. (Mårtensdal skola)11:50 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 5-6.lk (Länsimäen koulu)14:00 Sporttia kouluille, Uintikerho 3-6.lk (UIMATAITO PAKOLLINEN) (Myyrmäen uimahalli)15:00 Sporttia kouluille, Kilterin koulu, Kerho 7-9.lk. (Kilterin Koulu)15:00 Uimahyppykerho 2.jakso (UIMATAITO PAKOLLINEN), lapset 7-12v (Myyrmäen uimahalli)15:00 ()16:00 Koripallo, nuoret 11-15v (Monitoimikeskus Lumo)PERUTTU
16:00 Jalkapallo, lapset 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Kuminauhajumppa (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:30 Koripallo, lapset 7-11v (Monitoimikeskus Lumo)17:30 Mamanet, naiset (Länsimäen koulu)17:30 Parkour, lapset 6-9v (Hämeenkylän liikuntahalli)17:30 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)18:00 Venyttely ja kehonhuolto (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)18:30 Parkour, lapset 9-13v (Hämeenkylän liikuntahalli) - La 1309:00 Lentopallo, miehet (Hämeenkylän liikuntahalli)PERUTTU
10:00 Tiiviskurssi Myyrmäki: Latinmix kehonhuolto– UUSI KONSEPTI (Myyrmäen Urheilutalo)11:00 Jooga ja venyttely, naiset (lapsiparkki 4-6v) (Kilterin Koulu)13:00 Jalkapallo, työikäiset aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)13:30 Jalkapallo, lapset 9-12v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:00 Lentopallo, lapset 7-12v (Rajakylän koulu)14:30 Jalkapallo, aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:45 Jalkapallo, nuoret 13-17v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)16:00 Jalkapallo, lapset 7-12v (Kilterin Koulu)16:30 ()17:00 Futsal, nuoret 11-14v (Kilterin Koulu)17:30 ()17:30 Höntsälentopallo,aikuiset (Hämeenkylän liikuntahalli) - Su 1411:00 Mamanet, naiset (Veromäen koulu)14:00 Hiit-treeni, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))14:00 Itsepuolustus, perheryhmä (Rekolan koulu)14:45 Kehonhuolto ja liikkuvuus, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))15:30 Jooga, naiset ja miehet (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))16:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Sulkapallo (Rajakylän tenniskeskus)
- Ma 1513:00 ()14:10 Sporttia kouluille, Rekolanmäen koulu, Kerho 3-5.lk. (Rekolanmäen koulu)15:30 Uimahyppykerho 2.jakso(UIMATAITO PAKOLLINEN), lapsille 7-9v (Tikkurilan uimahalli)16:00 Sähly, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:00 Perhesulkapallo, aikuiset ja lapset (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-12v. (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Sähly, lapset ja nuoret 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Voimistelu, lapset 3-6v (Rekolan koulu)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 9-12v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:45 Voimistelu, lapset 6-10v (Rekolan koulu)18:00 Taekwondo, lapset 4-8v (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Jumppa ja venyttely, naiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Harrastelentopallo, nuoret aikuiset (Päiväkummun koulu)19:00 Taekwondo, lapset 9-12v (alkeis- ja jatkoryhmä) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Mix-combat, 9-15v (Hakunilan Kalliosuoja)20:00 Taekwondo nuoret yli 13v ja aikuiset (Hakunilan Kalliosuoja)20:30 Lentopallo, aikuiset (Päiväkummun koulu)
- Ti 1612:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 6.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 1-2.lk. (Päiväkummun koulu)15:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 3-5.lk. (Päiväkummun koulu)15:30 Showtanssi, lapset 8-12v (Hämeenkylän liikuntahalli)16:00 Lentopallo, lapset 8-12v (Rekolan koulu)17:00 Hip-hop ja street dance, lapset 7-9v (Liesikujan tanssisali)17:00 Akrobatia ja parkour, lapset 6-8v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:00 Perheliikunta, 2-5-vuotiaille lapsille aikuisen kanssa (Länsimäen koulu)17:00 DanceMix, lapset 6-8v (Mikkolan koulu Lyyra)17:30 Voimistelu, lapset 4-6v (Veromäen koulu)17:45 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Länsimäen koulu)18:00 Mamanet, naiset (Mikkolan koulu Vega)18:00 Voimatreeni ja venyttely, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Akrobatia ja showtanssi, lapset 6-10v (Liesikujan tanssisali)18:00 Akrobatia ja parkour, lapset 9-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:00 DanceMix, lapset 9-10v (Mikkolan koulu Lyyra)18:30 Akrobatia ja temppuilu, lapset 7-10v (Veromäen koulu)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)19:00 Itsepuolustus, aikuiset (Rekolan koulu)19:00 ()PERUTTU
20:00 Jalkapallo, nuoret yli 16v ja aikuiset (Kanniston koulu) - Ke 1708:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 2.lk. (Mårtensdal skola)10:00 ()12:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 5.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 3-6.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)14:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 1.-3lk. (Ilolan koulu)14:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1-2.lk. (Kartanonkosken koulu)15:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 4-6. lk. (Ilolan koulu)15:00 Sporttia kouluille, Helsinge Skola, Kyrkobyn oppilaille 1.-5. lk. (Helsinge Skola)15:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 1-2.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)15:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1.-2.lk. (Kartanonkosken koulu)16:30 Lentopallo aloittelijoille, nuoret yli 12v (Tikkurilan urheilutalo)16:30 Jalkapallo, pojat 6-8v (Tikkurilan urheilutalo)17:00 Koripallo, lapset 7-10v (Havukosken Nuorisotalo)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jumppa, aikuiset (Kilterin Koulu)17:00 Showtanssi, lapset 8-12v (Uomarinteen koulu)17:30 Lylleröjumppa, aikuiset (Korson koulu 2)17:45 Jooga, naiset ja miehet (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 10-14v (Havukosken Nuorisotalo)18:00 ()18:00 Tabata ja jooga (Kimokujan päiväkoti)18:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Rekolanmäen koulu)19:00 Sähly, lapset 8-11v (Rekolanmäen koulu)19:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Lylleröjumppa (Päiväkummun koulu)20:00 Kuntolentopallo, aikuiset (Ilolan koulu)
- To 1811:00 Äiti ja vauva jumppa (Havukosken Nuorisotalo)11:45 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 7-9lk (Länsimäen koulu)12:00 Sporttia kouluille, Askiston koulu, välitunti 3-4.lk (Askiston koulu)15:00 Judo, lapset ja nuoret 7-14v (Tikkurilan urheilutalo)15:30 Diving group, kids 9-14 years(SWIMMING SKILL REQUIRED) (Tikkurilan uimahalli)16:00 Jalkapallo, lapset 9-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)PERUTTU
16:30 DanceMix, lapset 9-12 (Rajakylän koulu)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-9v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Baletti, lapset 7-10v (Koivukylän Vanhustenkeskus)17:00 Jalkapallo, pojat 12-15v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 10-13v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)18:00 FitDance, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Koripallo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)18:00 Voimistelu lajikokeilu, lapset 3-6v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)18:45 Voimistelu, lapset 8-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)19:00 Höntsälentopallo, nuoret ja aikuiset (Ilolan koulu)19:00 Koripallo, lapset 7-12v (Simonkallion koulu)19:15 Taekwondo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)20:00 Mamanet aloittelijoille, naiset ja tytöt 13v. ja yli (Simonkallion koulu)20:00 Futsal, työikäiset miehet (Länsimäen koulu) - Pe 1908:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 1.-2.lk. (Mårtensdal skola)11:50 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 5-6.lk (Länsimäen koulu)14:00 Sporttia kouluille, Uintikerho 3-6.lk (UIMATAITO PAKOLLINEN) (Myyrmäen uimahalli)15:00 Sporttia kouluille, Kilterin koulu, Kerho 7-9.lk. (Kilterin Koulu)15:00 Uimahyppykerho 2.jakso (UIMATAITO PAKOLLINEN), lapset 7-12v (Myyrmäen uimahalli)15:00 ()PERUTTU
16:00 Koripallo, nuoret 11-15v (Monitoimikeskus Lumo)PERUTTU
16:00 Jalkapallo, lapset 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
17:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Kuminauhajumppa (Lehtikuusen koulu, pieni sali)PERUTTU
17:30 Koripallo, lapset 7-11v (Monitoimikeskus Lumo)17:30 Mamanet, naiset (Länsimäen koulu)17:30 Parkour, lapset 6-9v (Hämeenkylän liikuntahalli)17:30 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Kilterin Koulu)PERUTTU
18:00 Koripallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)18:00 Venyttely ja kehonhuolto (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)18:30 Parkour, lapset 9-13v (Hämeenkylän liikuntahalli) - La 2009:00 Lentopallo, miehet (Hämeenkylän liikuntahalli)PERUTTU
10:00 Tiiviskurssi Myyrmäki: Latinmix kehonhuolto– UUSI KONSEPTI (Myyrmäen Urheilutalo)11:00 Jooga ja venyttely, naiset (lapsiparkki 4-6v) (Kilterin Koulu)13:00 Jalkapallo, työikäiset aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)13:30 Jalkapallo, lapset 9-12v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:00 Lentopallo, lapset 7-12v (Rajakylän koulu)14:30 Jalkapallo, aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:45 Jalkapallo, nuoret 13-17v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)15:00 Jalkapallo, miehet (Tikkurilan urheilupuiston tekonurmi)16:00 Jalkapallo, lapset 7-12v (Kilterin Koulu)16:30 ()17:00 Futsal, nuoret 11-14v (Kilterin Koulu)17:30 ()17:30 Höntsälentopallo,aikuiset (Hämeenkylän liikuntahalli) - Su 2111:00 Mamanet, naiset (Veromäen koulu)14:00 Hiit-treeni, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))14:00 Itsepuolustus, perheryhmä (Rekolan koulu)14:45 Kehonhuolto ja liikkuvuus, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))15:30 Jooga, naiset ja miehet (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))16:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Sulkapallo (Rajakylän tenniskeskus)
- Ma 2213:00 ()14:10 Sporttia kouluille, Rekolanmäen koulu, Kerho 3-5.lk. (Rekolanmäen koulu)15:30 Uimahyppykerho 2.jakso(UIMATAITO PAKOLLINEN), lapsille 7-9v (Tikkurilan uimahalli)16:00 Sähly, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:00 Perhesulkapallo, aikuiset ja lapset (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-12v. (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Sähly, lapset ja nuoret 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Voimistelu, lapset 3-6v (Rekolan koulu)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 9-12v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:45 Voimistelu, lapset 6-10v (Rekolan koulu)18:00 Taekwondo, lapset 4-8v (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Jumppa ja venyttely, naiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Harrastelentopallo, nuoret aikuiset (Päiväkummun koulu)19:00 Taekwondo, lapset 9-12v (alkeis- ja jatkoryhmä) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Mix-combat, 9-15v (Hakunilan Kalliosuoja)20:00 Taekwondo nuoret yli 13v ja aikuiset (Hakunilan Kalliosuoja)20:30 Lentopallo, aikuiset (Päiväkummun koulu)
- Ti 2312:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 6.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 1-2.lk. (Päiväkummun koulu)15:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 3-5.lk. (Päiväkummun koulu)15:30 Showtanssi, lapset 8-12v (Hämeenkylän liikuntahalli)16:00 Lentopallo, lapset 8-12v (Rekolan koulu)17:00 Hip-hop ja street dance, lapset 7-9v (Liesikujan tanssisali)17:00 Akrobatia ja parkour, lapset 6-8v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:00 Perheliikunta, 2-5-vuotiaille lapsille aikuisen kanssa (Länsimäen koulu)17:00 DanceMix, lapset 6-8v (Mikkolan koulu Lyyra)17:30 Voimistelu, lapset 4-6v (Veromäen koulu)17:45 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Länsimäen koulu)18:00 Mamanet, naiset (Mikkolan koulu Vega)18:00 Voimatreeni ja venyttely, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Akrobatia ja showtanssi, lapset 6-10v (Liesikujan tanssisali)18:00 Akrobatia ja parkour, lapset 9-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:00 DanceMix, lapset 9-10v (Mikkolan koulu Lyyra)18:30 Akrobatia ja temppuilu, lapset 7-10v (Veromäen koulu)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)19:00 Itsepuolustus, aikuiset (Rekolan koulu)19:00 ()20:00 Jalkapallo, nuoret yli 16v ja aikuiset (Kanniston koulu)
- Ke 2408:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 2.lk. (Mårtensdal skola)10:00 ()12:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 5.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 3-6.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)14:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 1.-3lk. (Ilolan koulu)14:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1-2.lk. (Kartanonkosken koulu)15:00 Sporttia kouluille, Ilolan koulu, Kerho 4-6. lk. (Ilolan koulu)15:00 Sporttia kouluille, Helsinge Skola, Kyrkobyn oppilaille 1.-5. lk. (Helsinge Skola)15:00 Harrastusten Vantaa, Vantaan seudun Steinerkoulu, Kerho 1-2.lk (Vantaan seudun Steinerkoulu)15:15 Sporttia kouluille, Kartanonkosken koulu, Kerho 1.-2.lk. (Kartanonkosken koulu)16:30 Lentopallo aloittelijoille, nuoret yli 12v (Tikkurilan urheilutalo)16:30 Jalkapallo, pojat 6-8v (Tikkurilan urheilutalo)17:00 Koripallo, lapset 7-10v (Havukosken Nuorisotalo)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jumppa, aikuiset (Kilterin Koulu)17:00 Showtanssi, lapset 8-12v (Uomarinteen koulu)17:30 Lylleröjumppa, aikuiset (Korson koulu 2)17:45 Jooga, naiset ja miehet (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 10-14v (Havukosken Nuorisotalo)18:00 ()18:00 Tabata ja jooga (Kimokujan päiväkoti)18:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Rekolanmäen koulu)19:00 Sähly, lapset 8-11v (Rekolanmäen koulu)19:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Lylleröjumppa (Päiväkummun koulu)20:00 Kuntolentopallo, aikuiset (Ilolan koulu)
- To 2511:00 Äiti ja vauva jumppa (Havukosken Nuorisotalo)11:45 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 7-9lk (Länsimäen koulu)12:00 Sporttia kouluille, Askiston koulu, välitunti 3-4.lk (Askiston koulu)15:00 Judo, lapset ja nuoret 7-14v (Tikkurilan urheilutalo)15:30 Diving group, kids 9-14 years(SWIMMING SKILL REQUIRED) (Tikkurilan uimahalli)16:00 Jalkapallo, lapset 9-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 DanceMix, lapset 9-12 (Rajakylän koulu)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-9v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Baletti, lapset 7-10v (Koivukylän Vanhustenkeskus)17:00 Jalkapallo, pojat 12-15v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 10-13v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)18:00 FitDance, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:00 Koripallo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)18:00 Voimistelu lajikokeilu, lapset 3-6v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)18:45 Voimistelu, lapset 8-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)PERUTTU
19:00 Höntsälentopallo, nuoret ja aikuiset (Ilolan koulu)19:00 Koripallo, lapset 7-12v (Simonkallion koulu)19:15 Taekwondo, lapset 7-12v (Rajatorpan koulu)20:00 Mamanet aloittelijoille, naiset ja tytöt 13v. ja yli (Simonkallion koulu)20:00 Futsal, työikäiset miehet (Länsimäen koulu) - Pe 2608:30 Sporttia kouluille, Mårtensdal skola, Kerho 1.-2.lk. (Mårtensdal skola)11:50 Sporttia kouluille, Länsimäen koulu, Välituntikerho 5-6.lk (Länsimäen koulu)14:00 Sporttia kouluille, Uintikerho 3-6.lk (UIMATAITO PAKOLLINEN) (Myyrmäen uimahalli)15:00 Sporttia kouluille, Kilterin koulu, Kerho 7-9.lk. (Kilterin Koulu)15:00 Uimahyppykerho 2.jakso (UIMATAITO PAKOLLINEN), lapset 7-12v (Myyrmäen uimahalli)15:00 ()16:00 Koripallo, nuoret 11-15v (Monitoimikeskus Lumo)PERUTTU
16:00 Jalkapallo, lapset 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Jalkapallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Kuminauhajumppa (Lehtikuusen koulu, pieni sali)17:30 Koripallo, lapset 7-11v (Monitoimikeskus Lumo)17:30 Mamanet, naiset (Länsimäen koulu)PERUTTU
17:30 Parkour, lapset 6-9v (Hämeenkylän liikuntahalli)17:30 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Kilterin Koulu)18:00 Koripallo, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)18:00 Venyttely ja kehonhuolto (Lehtikuusen koulu, pieni sali)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
18:30 Parkour, lapset 9-13v (Hämeenkylän liikuntahalli) - La 2709:00 Lentopallo, miehet (Hämeenkylän liikuntahalli)10:00 Tiiviskurssi Myyrmäki: Latinmix kehonhuolto– UUSI KONSEPTI (Myyrmäen Urheilutalo)11:00 Jooga ja venyttely, naiset (lapsiparkki 4-6v) (Kilterin Koulu)13:00 Jalkapallo, työikäiset aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)13:30 Jalkapallo, lapset 9-12v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:00 Lentopallo, lapset 7-12v (Rajakylän koulu)14:30 Jalkapallo, aikuiset (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)14:45 Jalkapallo, nuoret 13-17v (Hakunilan Tekonurmi/Ylipainehalli)15:00 Jalkapallo, miehet (Tikkurilan urheilupuiston tekonurmi)16:00 Jalkapallo, lapset 7-12v (Kilterin Koulu)16:30 ()17:00 Futsal, nuoret 11-14v (Kilterin Koulu)17:30 ()17:30 Höntsälentopallo,aikuiset (Hämeenkylän liikuntahalli)
- Su 2811:00 Mamanet, naiset (Veromäen koulu)14:00 Hiit-treeni, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))14:00 Itsepuolustus, perheryhmä (Rekolan koulu)14:45 Kehonhuolto ja liikkuvuus, aikuiset (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))15:30 Jooga, naiset ja miehet (Tikkurilan uimahalli, jumppasali (alakerta))16:00 Pöytätennis, aikuiset (kuntoliikunta) (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Sulkapallo (Rajakylän tenniskeskus)
- Ma 2913:00 ()14:10 Sporttia kouluille, Rekolanmäen koulu, Kerho 3-5.lk. (Rekolanmäen koulu)15:30 Uimahyppykerho 2.jakso(UIMATAITO PAKOLLINEN), lapsille 7-9v (Tikkurilan uimahalli)PERUTTU
16:00 Sähly, lapset 7-9v (Lehtikuusen koulu, iso sali)PERUTTU
16:00 Perhesulkapallo, aikuiset ja lapset (Lehtikuusen koulu, iso sali)16:30 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 7-12v. (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:00 Sähly, lapset ja nuoret 10-13v (Lehtikuusen koulu, iso sali)17:00 Pöytätennis, lapset 8-13v (Hakunilan Kalliosuoja)17:00 Voimistelu, lapset 3-6v (Rekolan koulu)17:15 Harrasteuinti 2.jakso, lapset 9-12v (UIMATAITO ON PAKOLLINEN) (Tikkurilan uimahalli)17:45 Voimistelu, lapset 6-10v (Rekolan koulu)18:00 Taekwondo, lapset 4-8v (Hakunilan Kalliosuoja)18:00 Jumppa ja venyttely, naiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)18:30 Pöytätennis, nuoret 12-17v (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
19:00 Harrastelentopallo, nuoret aikuiset (Päiväkummun koulu)19:00 Taekwondo, lapset 9-12v (alkeis- ja jatkoryhmä) (Hakunilan Kalliosuoja)19:00 Mix-combat, 9-15v (Hakunilan Kalliosuoja)20:00 Taekwondo nuoret yli 13v ja aikuiset (Hakunilan Kalliosuoja)PERUTTU
20:30 Lentopallo, aikuiset (Päiväkummun koulu) - Ti 3012:00 Sporttia kouluille, Rajatorpan koulu, Välitunti 6.lk. (Rajatorpan koulu)14:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 1-2.lk. (Päiväkummun koulu)15:00 Sporttia kouluille, Päiväkummun koulu, Kerho 3-5.lk. (Päiväkummun koulu)PERUTTU
15:30 Showtanssi, lapset 8-12v (Hämeenkylän liikuntahalli)PERUTTU
16:00 Lentopallo, lapset 8-12v (Rekolan koulu)PERUTTU
17:00 Hip-hop ja street dance, lapset 7-9v (Liesikujan tanssisali)PERUTTU
17:00 Akrobatia ja parkour, lapset 6-8v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)PERUTTU
17:00 Perheliikunta, 2-5-vuotiaille lapsille aikuisen kanssa (Länsimäen koulu)PERUTTU
17:00 DanceMix, lapset 6-8v (Mikkolan koulu Lyyra)PERUTTU
17:30 Voimistelu, lapset 4-6v (Veromäen koulu)PERUTTU
17:45 Mamanet, naiset (aloittelijoille) (Länsimäen koulu)PERUTTU
18:00 Mamanet, naiset (Mikkolan koulu Vega)PERUTTU
18:00 Voimatreeni ja venyttely, aikuiset (Koivukylän Vanhustenkeskus)PERUTTU
18:00 Akrobatia ja showtanssi, lapset 6-10v (Liesikujan tanssisali)PERUTTU
18:00 Akrobatia ja parkour, lapset 9-12v (Lehtikuusen koulu, pieni sali)PERUTTU
18:00 DanceMix, lapset 9-10v (Mikkolan koulu Lyyra)PERUTTU
18:30 Akrobatia ja temppuilu, lapset 7-10v (Veromäen koulu)PERUTTU
18:30 Fit ja jooga (Hevoshaan päiväkoti)PERUTTU
19:00 Itsepuolustus, aikuiset (Rekolan koulu)PERUTTU
19:00 ()PERUTTU
20:00 Jalkapallo, nuoret yli 16v ja aikuiset (Kanniston koulu) - To
- To
- To
- To
- To